Fotografen in de regio Limburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (567)
Brussel (391)
Henegouwen (220)
Limburg (210)
Luik (206)
Luxemburg (37)
Namen (83)
Oost-Vlaanderen (535)
Vlaams-Brabant (304)
Waals-Brabant (119)
West-Vlaanderen (379)


 

Fotografen in de regio Limburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Foto Reports
Heivinkstraat 26
3520 Zonhoven

T: 011 - 816478
M: 0472 - 812424
M: 0498 - 421313

E: fotoreports@live.be
W: http://www.fotoreports.be/

Foto Video Kavas
Koolmijnlaan 18
3550 Heusden

T: 011 - 571726

E: kavas@skynet.be
W: http://www.kavas.be/

Lightworks Photography
Bocholterkiezel 121b
3960 Bree

T: 089 - 852152
F: 089 - 852152

E: info@lightworks.be
W: http://www.lightworks.be/

Vandevordt Sandra
Tiensesteenweg 52
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 758393
M: 0496 - 891526
F: 011 - 720792

E: fotografie-sandra@telenet.be
W: http://www.fotografie-sandra.be/

Facebook
't Blummeke-Fotosynthese BVBA
Koerselsesteenweg 166
3582 Koersel

T: 011 - 429820
F: 011 - 429820

E: blummeke@telenet.be

AD-Image
Leemakkerstraat 32
3670 Gruitrode

T: 048 - 6111101
M: 0486 - 811770

E: alain.donne@pandora.be

Aldelhof Stefan
Neerstraat 19
3980 Tessenderlo

T: 013 - 661238
F: 013 - 661238

E: fotostefan@hotmail.com

Art-i-shot
Stationsstraat 2
3590 Diepenbeek

M: 0486 - 617950

E: info@art-i-shot.be

Bartok
Havermarkt 26
3500 Hasselt

T: 011 - 223886
F: 011 - 242065

E: info@bartok.be

Beckers Frederic Fotografie
Schoverikstraat 11
3690 Zutendaal

M: 0486 - 172423

E: frederic.beckers@telenet.be

Bellen Bremeesch J
Maastrichterstraat 350
3740 Bilzen

T: 089 - 411256
F: 089 - 501944

E: jan.bellen@busmail.net

Bogaerts T
Piepeleerstraat 13
3580 Beringen

T: 011 - 403148
M: 0478 - 482695
F: 011 - 403149

E: tiny.bogaerts@pandora.be

Bosch J
Landwaartslaan 20
3600 Genk

T: 089 - 351019
F: 089 - 357079

E: jos.bosch@skynet.be

Buro Taggetig
Gebanne Groezenstraat 87
3500 Hasselt

M: 0479 - 919739

E: info@taggetig.be

De Foto
Broekomstraat 2
3840 Broekom

T: 012 - 671382
M: 0496 - 281275

E: defoto@pandora.be

De Havelaar
Stationsstraat 51
3620 Lanaken

T: 089 - 712215
F: 089 - 712215

E: havelaar@skynet.be

Dendas C
Dijkstraat 17
3960 Bree

M: 0473 - 698978

E: chrisdendas@pandora.be

DG Foto
Dieplaan 65
3600 Genk

M: 0499 - 590852

E: info@dgfoto.be

Dupont R & A
Papenstraat 8
3840 Borgloon

T: 012 - 743587
F: 012 - 745789

E: studio.dupont@telenet.be

Elka Color
Natveld 3
3740 Bilzen

T: 089 - 510660
F: 089 - 510661

E: info@elka.be

Elka Color NV
Zeepstraat 37
3740 Bilzen

T: 089 - 510660
F: 089 - 510661

E: info@elka.be

Engelen Peter
Schurfstraat 8
3600 Genk

T: 089 - 853753

E: info@photofactory.be

Eyecon
Jan Frans Willemslaan 21
3550 Zolder

T: 011 - 538499
M: 0496 - 954361

E: johan@eyecon.be

Foto BŲgemann BVBA
Molenstraat 23-25
3600 Genk

T: 089 - 352145
F: 089 - 350270

E: jan@bogemann.be

Foto Celke
Spelverstraat 24
3740 Bilzen

M: 0477 - 446077

E: marcella.eertmans@telenet.be

Foto Erie ten Doesschate
Allemansweg 36
3650 Rotem

T: 089 - 793515

E: info@foto-reportage.be

Foto Leenders BVBA
Bleumerstraat 10
3680 Maaseik

T: 089 - 564039
F: 089 - 561692

E: foto.leenders@skynet.be

Foto Limburg BVBA
Diestersteenweg 135
3510 Kermt

T: 011 - 254042
F: 011 - 256537

E: foto.limburg.bvba@pandora.be

Foto Marina
Munsterbilzenstraat 54
3740 Munsterbilzen

T: 089 - 503168
F: 089 - 503168

E: foto.marina@telenet.be

Foto Nick
L. Lambrechtsstraat 9
3730 Hoeselt

T: 089 - 417142
F: 089 - 417142

E: fotonick@gmail.com

Foto Pannemans
Hoenderstraat 21L
3630 Maasmechelen

T: 089 - 777070

E: foto.pannemans@skynet.be

Foto Rietjens G
Luikersteenweg 109
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 682666

E: guy.rietjens@pandora.be

Foto Video Bartok NV
Havermarkt 26-28
3500 Hasselt

T: 011 - 223886
F: 011 - 242065

E: info@bartok.be

FotoBen
Doelenstraat 7
3920 Lommel

T: 011 - 547500
M: 0479 - 551037

E: info@fotoben.be

Fotodesign
Stalenstraat 131
3600 Genk

T: 089 - 386956
M: 0476 - 404655

E: fotodesign.diana@skynet.be

Fotografics BVBA
Kneuterweg 5
3520 Zonhoven

T: 011 - 821250
F: 011 - 817714

E: fotografics@pandora.be

Fotografie Achten
Hoogstraat 38
3670 Meeuwen

T: 011 - 824844
F: 011 - 794615

E: foto@achten.be

Fotografie G Van Oost BVBA
Oostereindestraat 30
3560 Lummen

T: 013 - 531011
F: 013 - 531011

E: foto.gunter@pandora.be

Fotografie Peggy
Astridlaan 1
3900 Overpelt

T: 011 - 801879

E: peggy.schutters@skynet.be

Fotografie Roos Mestdagh BVBA
Sint-Janshoefstraat 21
3511 Kuringen

M: 0476 - 488013

E: fotografie@roosmestdagh.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?